Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Basit şekilde saman kâğıda kurşun kalemle yazılan bazı dualar sonucunda yapılan bu büyüler, kendinizden uzaklaşmasını istediğiniz insanları hedefleyen ya da diğer iki insanın arasını açmayı, birbirlerinden soğumalarını sağlamak amacıyla yapılan büyüler olabilir. En etkili büyülerden birisi olmasına rağmen sonucunda ortaya çıkabilen farklı etkiler nedeniyle genellikle son çare olarak başvurulan bir yöntemdir. Mutlaka yapılması gerekiyorsa, gizli ilimler ve büyüler konusunda yeterli tecrübesi olan bir medyumun desteği alınarak yapılmalıdır.

Soğutma büyüsü genellikle birkaç gün içinde etkileri ortaya çıkan ve etkisi kalıcı olan bir uygulamadır. Kendisini çok seven bir kişiye karşılık vermek istemeyen kişi tarafından başvurulabilen bir büyü olduğu gibi, farklı nedenlerle iki insanı soğutmak ve ayırmak isteyen kişiler tarafından da denenebilen bir yöntemdir.

İlişkisi olan kişiyle, eşiyle arasını bozduğunu düşündüğü üçüncü şahısları uzaklaştırmak amacıyla da kullanılabilen büyü, son derece etkili olan büyü uygulamalarından birisi olarak bilinmektedir. Tarihteki en etkili hüddamlar tarafından da kullanılan ve bahsedilen bu büyü, gizli ilimler konusunda gerekli çalışmaları yapmış olan kişiler tarafından, havas, hüddam ve spiritüalizm konularında uzmanlaşmış medyumlar tarafından uygulanmalıdır.

Eşi Kendinden Soğutma Büyüsü

Büyünün farklı kullanılış amaçlarından birisi de sevgiliyi ya da eşi kendinizden uzaklaştırmaktır. İlişkinizin devam etmemesi gerektiğini düşünüyorsanız, ilişkinin devam etmesi halinde kendinizin ve karşı tarafın zarar göreceğini fark ediyorsanız, eşi kendinden soğutma büyüsü olarak isimlendirilen büyü uygulamasına başvurabilirsiniz.

Kısa sürede etkisini gösteren hatta birkaç gün içinde gözle görülen sonuçlar vermeye başlayan bu büyü, eşinizin sizden uzaklaşması, sizinle vakit geçirmek istememesi ve cinsel anlamda isteksiz olması gibi kolay şekilde fark edilebilen etkiler yaratacaktır.

Eşi kendinden soğutma büyüsü, eşinden ayrılmak isteyen ama eşini ikna edemeyen ya da bu konuyu ona açmaktan çekinen kişiler tarafından da kullanılan bir yöntemdir. Bahsedilen etkileri yaşayan eşiniz kısa süre içinde sizden uzaklaşacak, sizden soğuyacak ve neticede sizden ayrılmak isteyecektir.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Aşık Etme Büyüsü Yapan Medyum

İnsanların hayatlarını önemli şekilde etkileyen ve önemli sonuçları olan etkili bir büyü olduğu için yapılmadan önce iyi şekilde düşünülmesi gerekir. Büyünün yapılmasına karar verilirse, istenmeyen etkilerin ortaya çıkmasını engellemeyi başaracağı bilinen ve uygulamayı doğru şekilde yapacağından emin olunan bir medyumdan yardım almak gerekir.

Sevgiliyi Kendinden Soğutma Büyüsü

Eşini kendisinden soğutmak isteyen kişiler tarafından yapılabilen bu büyü, benzer şekilde sevgilisini kendisinden soğutmak isteyen, sevgilisinden ayrılmak isteyen kişiler tarafından da yapılabilir. Bu durumda sevgiliyi kendinden soğutma büyüsü olarak adlandırılan büyü, eşi soğutma amacıyla yapılan büyüye benzer etkilerin ve sonuçların ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Soğutma tılsımı olarak da bilinen bu büyü, mutlu devam eden ilişkinizi olumsuz şekilde etkilediğini düşündüğünüz insanları uzaklaştırmak, o insanları eşinizden ya da sevgilinizden soğutmak amacıyla da yapılabilir. Pek çok durumda bu şekilde kullanılan büyü, bazı durumlarda sevgilisini kendisinden uzaklaştırmak ve soğutmak isteyen kişiler tarafından da başvurulan bir uygulamadır. Sevgiliyi kendinden soğutma büyüsü ya da diğer amaçlarla yapılan soğutma büyüleri kısa süre içinde etkilerini gösteren ve etkileri kalıcı olan büyülerdir. Dolayısıyla bu büyüyü yaptırmadan önce iyi şekilde düşünmek ve uzman medyum tarafından verilen bilgilerden yararlanmak gerekir. Büyüyü yaptırmaya karar verenlerin de danıştıkları medyum tarafından kendilerine gösterilen yolu takip etmeleri, büyünün doğru şekilde ve eksiksiz olarak yapıldığından emin olmaları gerekir. Bu şekilde yapılan soğutma büyüsü uygulamaları istenilen sonuca ulaşılmasını sağlayan ve ters etkiler ortaya çıkarmayan yöntemler olacaklardır.

One Reply to “Soğutma Büyüsü”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir