Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Nedir

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Nedir

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Nedir

eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü nedir nasıl yapılırEski sevgilisini unutamayan ve onu geri döndürmek için her türlü yolu denemeye razı olan kişilere son zamanlarda oldukça popüler tekniklerden birisi olan eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü nedir yazımız tavsiye edilebilir. Doğru şekillerde hazırlanması halinde etkilerini kısa sürede göstermeye başlayan eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü nedir ile kısaca bu büyü , pratik olması sayesinde her evde uygulanabilecek büyü çeşitlerinden birisidir. Buna göre eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü nedir diyerek bu büyü hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenlere oldukça popüler olan bu büyü ile alakalı daha fazla detaylandırma yapılabilir.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Hakkında Merak Edilenler

eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü nedir yöntemleriEski sevgiliyi geri döndürmek için tercih edilebilecek olan eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü, pek çok yerde yumurta büyüsü olarak da bilinir. Gerçekten iyi duygularla niyet edildiğinde etkisini tam anlamı ile gösterebilen eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü, kolay uygulama imkanları nedeniyle de tercih edilmektedir.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır

Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü nedir  diyen kişilere birkaç malzemeyi temin etmeleri halinde bu büyüyü kolaylıkla yapabilecekleri söylenebilir. Ancak bu bilgi oldukça yanlıştır. Çünkü büyüler sadece uzman medyumlar tarafından yapılabileceği gibi sonradan medyum da olunamaz. Medyumların büyü yapabilme sebepleri içlerinde doğuştan bir güç olmasıdır. Yinede eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü nedir yazımız ile sizlerin meraklarını gidermek için malzemeleri anlatacağız. Büyünün yapılışı için bir adet mum, Bir adet yumurta ve boş bir saman kağıdı gereklidir.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsünün Yöntemleri

Büyüyü yapacak olan kişi öncelikle iyi dileklerle niyet eder. Loş bir ortama geçilir ve ışıklar tamamen kapatılarak bir mum yakılır. Kıble yönüne dönülür ve on yedi kere ‘’Ey ulvi güçler, bana yardım edin ve beni hissedin.’’ sözleri hafif bir ses tonu ile tekrar edilir. Sözler söylenirken yapılan büyüye odaklanır ve söylenen dileğin gerçek olması tüm kalp ile istenir. Daha sonra yere hafifçe çömelerek önceden hazırlanan sarı kağıt yere konur. Sağ ele 1 adet yumurta alınarak hafifçe yere vurulur ve bu şekilde yumurtanın kırılması sağlanır. Kırılan yumurtanın çiğ olan içi zeminde yer alan kağıdın üzerine dökülür. Söz konusu tüm işlemler yalnızca sağ el ile yapılır ve bunlar yapılırken sol el kalbin üzerinde yer alır. Ardından sağ elin işaret parmağı ile kağıdın üstündeki yumurtanın karışması sağlanır. Akabinde şu sözler söylenir: ‘’Hüddam Garaminar izniyle yaptığım bu tılsımın kalıcı olmasını diliyorum ve bu muazzam görevlinin buna kadir olduğuna tüm kalbimle inanıyorum.’’ Son aşamada bir dakika boyunca gözler kapatılarak büyüye odaklanılır ve eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü nedir ile büyü tamamlanır.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Kısmet Açma Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir