Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü, erkeği kadına bağlamak amacıyla yapılan bir büyüdür. En kesin ve etkili büyülerden birisi olarak bilinen bu uygulama, büyü yapılan erkeği kadına bağlama etkisinin yanı sıra, erkeğin o anda birlikte olduğu kadından soğumasına, ayrılmasına neden olan bir büyüdür.

Kadının regl kanı kullanarak yapılan büyü, erkeği koşulsuz biçimde büyüyü yaptıran kadına bağlamayı hedefler. Aybaşı kanı büyüsü olarak da isimlendirilen bu büyü, kadim zamanlardan beri başvurulan ve çok etkili olduğu bilinen büyülerden bir tanesidir. Büyüyü yaparken regl kanı kullanılmasının sebebi, kadına ait en etkili ve tılsımlı malzemelerden birisinin adet kanı olmasıdır.

Genellikle bilinenin aksine, adet kanını erkeğin yiyeceklerine veya içeceklerine karıştırma yoluyla yapılmaz. Adet kanı büyüsü yapmak ve etkili sonuçlar almak isteyen bayanlar, kadim büyüler ve gizli ilimler konusunda uzmanlaşmış bir kişiden yardım almalıdırlar. Büyüyü yapmak için kullanılan malzemeler, okunan dualar ve yapılan uygulamalar hakkında kesin bilgi edinmenin tek yolu, bu büyü ve buna benzeyen büyüler üzerinde uzun süre çalışmış olan Saddam Ali Hoca gibi uzman kişilerden yardım almaktır.

Adet Kanı Büyüsü Bozma

Bu büyü bazı durumlarda istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Çok etkili bir büyü olması ve bazı durumlarda büyüyü yaptıran kişiyi vebal altına sokması nedeniyle büyünün bozulması gerekebilir. Ayrıca eşine aybaşı kanı büyüsü olarak da bilinen bu büyünün yapıldığını fark eden bayanlar da büyünün bozulmasını isteyebilirler. Kendisine bu büyünün yapıldığını düşünen erkekler de büyünün bozulmasını isteyebilirler.

Adet kanı büyüsü bozma yine tek başına yapılmaması gereken ve uzmanlardan yardım alınması gereken bir uygulama olarak gösterilebilir. Çok etkili olan bu büyüyü yapmak kadar bozmak da özel bir beceri ve uzmanlık gerektirir. Büyüyü hükümsüz kılmak için yapılması gereken uygulamalar ve okunması gereken dualar, belli bir sırayla takip edilmesi gereken işlemler olarak gösterilebilirler. Herhangi bir hata yapmak istemeyen ve büyüyü başarıyla bozmak isteyen kişiler, marifetli, yetenekli, tılsım sahibi ve gizli ilimler konusunda gerekli çalışmaları yapmış olan bir kişiden yardım almalıdırlar.

Çare Bu Yazıda Olabilir!  Bağlanma Büyüsü Yapımı

Adet Kanı Büyüsü Yapma

Adet kanı büyüsü yapma, adet kanıyla bir takım çalışmalar yapmayı ve adet kanı üzerine bazı etkiler yüklemeyi gerektirir. Bu çalışmaları, uygulamaları yapmak için büyü yapılan kişinin kim olduğunun ve nasıl bir etki yapmasının istendiğinin bilinmesi gerekir. Bu konuda uzman olan kişi tarafından gerekli bilgilere sahip olarak yapılan çalışmalar neticesinde yapılan büyü, sadece büyü yapılan kişiyi etkiler.

Büyünün yapılmasından sonra etkili olması ise kullanılan malzemelerle yapılan uygulamanın yine uygun biçimde kullanılmasına bağlıdır. Yani büyü yapıldıktan sonra da uyulması gereken bazı kurallar vardır, yapılması gereken işler vardır. Büyüyü yapan uzman kişinin, medyumun bu konular hakkında ayrıntılı şekilde bilgi vermesi gerekir. Bütün uygulamalar başarılı şekilde yapılırsa, büyü yapılan erkeği büyüyü yaptıran kadına bağlamak mümkün olur.

Adet Kanı Büyüsü Duası

Büyünün etkili olması için bazı malzemelerin kullanılması, çalışmaların yapılması ve büyüyü yaptıktan sonra izlenmesi gereken yolda bazı uygulamaların yapılması gerekir. Adet kanı büyüsü duası olarak isimlendirilen dua da büyünün etkili olmasını sağlamak için okunması gereken duadır.

Diğer uygulamalar doğru bir şekilde yapılsa da, dua bilinmiyorsa ya da okunması gereken yerde okunmuyorsa büyü etkili olmaz. Bu duayı büyüyü yapan uzmandan öğrenmek, gereken yerde ve zamanda okumak gerekir. Yapılan adet kanı büyülerinin başarılı olmamalarının en önemli sebeplerinden birisi, büyüyle ilgili duanın okunmaması ya da diğer uygulamaların yapılmamasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir